خدمات پس از چاپ

کارهای چاپ شده در سازمان چاپ شادمان اعم از اوراق تجاری و سربرگ که میبایست برش و سرچسب شده و اماده تحویل شود و پاکت که به وسیله دستگاه پاکت سازی ساخته میشود و جعبه که با دستگاه جعبه چسبانی و لترپرس تولید میشود و فاکتورهای مربوطه و شماره فاکتور و صحافی و برش در همین مجموعه به طور کاملاً مستقل انجام شده و اماده تحویل به مشتریان گرامی باشد.
در رابطه با بقیه کارهای چاپی از جمله فولدر و کاتالوگ و بروشور و غیره که نیاز به سلفون مات یا براق و یا یووی مات یا براق یا اینکه موضعی میباشد نیز توسط همین مجموعه انجام گرفته و پس از انجام این مرحله از کار  خدمات قالب یا خط تا مورد نیاز مشتری را به پایان برده و اماده تحویل سفارش دهنده محترم میگردد. 
یاداوری اینکه کلیه کارهای یادشده و کارهای مشابه ان و چاپ های چسبدار و جعبه های سیدی و لیبل که نیاز به نیم تیغ و یووی داشته باشد پس از مراحل انجام کاری به طور بسیار شکیل بسته بندی شده و در خدمت مشتری گرامی قرار داده خواهد شد.
قابل رتوجه مشتریان محترم شهرستان ْ کلیه کارهای سفارشی پس از انجام طراحی ْ چاپ و خدمات پس از چاپ و پس از بسته بندی مکانیزه تحویل عوامل حمل و نقل که از پیش تعیین شده ْ تحویل باربری با ادرس شهرستان مورد نظر میگردد. ( کلیه کارهای تولید شده در این سازمان از چاپخانه تا باربری به طور رایگان از طرف این مجموعه فرستاده میشود )                  

                                        


هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.